İlkokul ve Ortaokulumuz Açılıyor.

Bu yazımızda size bir müjde veriyoruz. Alperen Hakan Eğitim Kurumlarından Yeni Bir Yatırım. Daha önce İstanbul ilk özel sağlık meslek liselerinden birisi olan Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi projesini Pendik’te hizmete geçiren kurumumuz şimdi yepyeni bir okul projesi ile yine karşınızda.

Bir çocuk yetişir, bir genç değişir TÜRKİYE değişir ilkemizden hareketle; Pendik’te 2019/2020 eğitim öğretim yılında faaliyetine başlayacak yeni özel ilköğretim okulumuzun müjdesini sizlerle paylaşmanın, eğitim dünyasına yeni bir okul kazandırmanın haklı ve mutlu gururunu yaşıyor ve gururu sizlerle paylaşıyoruz.

Eğitim bir milleti ayakta tutan, milli duygularımızın gelişmesine ve pekişmesine katkıda bulunan, millet olarak belirlediğimiz yüksek hedeflere ulaşmamız için olmazsa olmazlarımız arasında.

Bizler de Alperen Hakan Eğitim Kurumları olarak, eğitim sektöründe faaliyet gösteren bir kurum olarak, taşıdığımız sorumluluğun farkındayız.

Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisemiz vasıtasıyla, yüzlerce gencimize meslek kazandırdık, sağlık anlamında, nice yüreklere dokunacak, bilgisi, görgüsü ve eğitim kalitesiyle ülkemize, yalnız ve güzel ülkemiz TÜRKİYE’mize yıllarca hizmet edecek yüzlerce gencimizi okulumuzdan mezun ettik.

Pendik İbni Sina Özel İlköğretim Okulumuz 2019/2020 eğitim öğretim döneminde açılıyor.

Şimdi sıra minik yüreklere dokunmakta. Yeni açılacak ilkokul ve ortaokulumuzla yine yüzlerce, binlerce çocuğumuzun hayatına dokunacak, bugünün minikleri, yarınlarımız, geleceğimiz olan nice yavrularımıza ilkokul ve akabinde ortaokul eğitimlerini vererek onları hayata hazırlayacağız.

Bu vesile ile yeni ilkokul ve ortaokulumuzun öncelikle Pendik ilçemize, İstanbul’a ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, bu güzel haberi sizlere duyurmanın sevincini yaşıyoruz.

Sevgili anne babalar, kontenjan sıkıntısı yaşamadan kayıtlarınızı yaptırmak için şimdiden bizlerle iletişime geçebilir, avantajlı koşullarda ön kayıtlarınızı yaptırabilirsiniz.

İbniSina

Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Yöneticisi. Okulumuz hakkında bilgiler sunmak, okul resimlerimizi, duyurularımızı zamanında ve etkin olarak öğrencilerimizle paylaşmak ve özel sağlık meslek liseleri hakkında bilgi almak isteyen öğrenci adaylarımıza yardımcı olmak adına web sayfamız oluşturulmuş ve neredeyse her satırı okunarak sitemiz oluşturulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir