Kurucularımız : Recep TURAN ve Hakan AYDIN

Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olarak; eğitim-öğretim faaliyetlerimizin en önemli amacı, ülkemizin geleceği ve güvencemiz olan çocuklarımızı nitelikli bir eğitimle, moral ve ahlaki değerleri ile zihinsel sermayeleri yüksek, iyi insan, iyi birey ve iyi bir vatandaş olarak yetiştirmektir.

Bunun içinde Atatürk İlke ve İnkılâplarını benimsemiş, demokratik değerlerle donatılmış, insan haklarına saygılı, milli, ahlaki, insani ve kültürel değerleri benimseyen, koruyan; beden, zihin, ahlak, ruh, duygu bakımından dengeli ve sağlıklı olan, yaşadığı çevreye duyarlı, sağlıklı, mutlu, sevgi dolu, hoşgörülü, güler yüzlü insanların yetişmesine öncülük etmek asli görevimizdir.

hakanaydin

Bakanlığımızın yazılı olan müfredat uygulamalarının yanı sıra yazılı olmayan müfredat uygulamalarının içeriğini toplumu meydana getiren bireylerin çoğunluğunun onayladığı, inanç, yargı, değer, beceri, tutum ve davranışların oluşturduğu, insanların yaşadığı her yerde uygulanan, bireyin ve toplumun sosyalleşmesine etki eden beklentileri kurumumuzca yerine getirilecektir.

Öğrencilerimiz; Sabır, şükür, sadakat, merhamet, doğruluk, sır tutma, cömertlik ve yardım etme erdemleri gelişerek, hayatınızı güzelleştireceklerdir.

Saygılarımızla…

İbniSina

Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Yöneticisi. Okulumuz hakkında bilgiler sunmak, okul resimlerimizi, duyurularımızı zamanında ve etkin olarak öğrencilerimizle paylaşmak ve özel sağlık meslek liseleri hakkında bilgi almak isteyen öğrenci adaylarımıza yardımcı olmak adına web sayfamız oluşturulmuş ve neredeyse her satırı okunarak sitemiz oluşturulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir