Öğretmenlerimiz ve Personelimiz

Pendik Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenlerimiz ve Personelimizin Özgeçmişleri hakkında bilgiler alabilir, personelimizi, değerli öğretmenlerimizi yakından tanıyabilirsiniz.

Öğretmenlerimiz; ülkemizin en gözde üniversitelerinden mezun olmuş  ve branşlarında başarılarıyla temayüz etmiş güzide değerlerdir. Onların başarıyla, onların emekleriyle her yıl onlarca öğrencimizi sağlık sektörüne kazandırıyor ve bu başarının haklı ve mutlu gururunu yaşıyoruz.

ÖZEL İBNİ SİNA ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ
Öğretmenlerimiz ve Personelimizin Özgeçmişleri

TÜRKAN BENLİ  | Meslek Bilgisi Öğretmenimiz

TÜRKAN BENLİ | Meslek Bilgisi Öğretmenimiz
TÜRKAN BENLİ | Meslek Bilgisi Öğretmenimiz

Adana Doğumluyum.
1982 Yılında Kırşehir Sağlık Meslek Lisesinden mezun oldum. 1995 Yılında Hemşirelik Ön Lisans tan mezun oldum. 1997 Yılında Marmara Üniversitesi Özcan Sabancı Sağlık Eğitim Enstitüsü Medikal Bölümünden mezun olarak eğitimimi tamamladım.

2000 Yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Bölümünü tamamlayarak Lisans Diplomamı aldım. Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzun yıllar görev yaptıktan sonra 2012 yılında emekli oldum.

Pedagojik Formasyon eğitimimi aldıktan sonra Meslek Bilgisi öğretmenliği olarak çalışmaya devam etmeye karar verdim. Özel Okullarda Meslek Bilgisi Öğretmeni olarak çalıştım.
Sağlık ve Hemşirelik konularında yıllardır edinmiş olduğum tecrübelerimi, bilgilerimi en iyi şekilde öğrencilerime kazandırarak bilgili, başarılı öğrenciler yetiştirmeyi istiyorum.

2014 Yılından itibaren Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde Meslek Bilgisi Öğretmeni olarak çalışmaktayım.MEHTAP KARACA DEMİREL | Meslek Bilgisi Öğretmenimiz

MEHTAP KARACA DEMİREL | Meslek Bilgisi Öğretmenimiz

Tekirdağ/Çorlu doğumluyum.
2006 yılında Kırıkkale Yıldırım Beyazıt Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesinden Mezun oldum. 2012 yılında Muğla Üniversitesi Hemşirelik Bölümünden Mezun oldum.

Acıbadem Kozyatağı Hastanesinde Cerrahi Hemşiresi olarak bir süre çalıştıktan sonra Kırıkkale Hilal Hastanesinde Servis Hemşiresi olarak çalışmaya başladım. Aynı sene Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine atanarak orada göreve başladım.

Evlilik nedeni ile bir yıl sonra İstanbul Özel Remedy Hastanesinde Ortopedi Cerrahi Hemşiresi olarak görevime devam ettim. Aynı zamanda Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon Eğitimi aldım. Aynı sene içerisinde Edirne Süheyl Ünver Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmenlik yaptım.

Eğitimimi tamamladıktan sonra Gebze Medikal Park Hastanesinde Cerrahi Hemşiresi olarak görevime devam ettim. Ahmet Şerif İZGÖREN’in “ Kişisel Marka Olmak” seminerinden sertifikamı aldım. Uluslararası Katılımlı – Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi Muğla Üniversitesi Fethiye Sağlık Yüksekokulundan Sertifikamı aldım.

Muğla Üniversitesi Fethiye Sağlık Yüksek Okulundan Almış Olduğum Belgelerim;
Yüksek Şeref Belgesi; 2009/2010 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı
Şeref Belgesi; 2010/2011 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı
Teşekkür Belgesi; 2011/2012 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Bahar Şenlikleri Etkinlikleri

Mesleğimin beşinci yılındayım. İnsan sağlığının korunması, geliştirilmesi, bakımı ve tedavisinde tamamen kendi azmim doğrultusunda mesleğimi en iyi şekilde icra ettim ve eğitim sektöründe de aynı istek ve azimle devam etmekteyim.

2016/2017 Eğitim Öğretim Yılında Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde Meslek Bilgisi Öğretmeni olarak çalışmaktayım.METİN KILIÇ
| Tarih Öğretmenimiz

Metin KILIÇ, Tarih Öğretmenimiz

Polatlı/Ankara Doğumluyum.
İlk ve Orta Öğrenimimi Pendik Çamçeşme İlköğretim Okulunda tamamladım. Pendik Alparslan Anadolu Lisesinden mezun oldum. Azerbaycan Sumgayıt Devlet Üniversitesi Tarih Öğretmenliğinden mezun olarak eğitim hayatıma başladım.

İlk olarak Ankara İnler İlkokulunda 1 yıl görev yaptım. Öğretmenlikteki en büyük amacım; güzel ahlaklı, vicdanlı, toplumuna faydalı, vatanını milletini seven, Tarihini bilen öğrenciler yetiştirmektir.

2015 Yılından itibaren Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde Tarih Öğretmeni olarak çalışmaktayım.


İbniSina

Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Yöneticisi. Okulumuz hakkında bilgiler sunmak, okul resimlerimizi, duyurularımızı zamanında ve etkin olarak öğrencilerimizle paylaşmak ve özel sağlık meslek liseleri hakkında bilgi almak isteyen öğrenci adaylarımıza yardımcı olmak adına web sayfamız oluşturulmuş ve neredeyse her satırı okunarak sitemiz oluşturulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir