Okul Müdürümüz Nazım BAŞKAN

Sevgili Öğrencilerimiz, sevgili ziyaretçilerimiz, bu yazımızda ” Okul Müdürümüz Nazım BAŞKAN ” başlığı altında okul müdürümüz hakkında bilgiler bulacaksınız.

Sağlık personelinin en önemli görevi, bireylere ve dolayısıyla topluma, kendi çaba ve eylemleriyle sağlıklı bir yaşam sürmeleri için yardım etmektir. Bu nedenle öğrencilerimizin öğrenim sürecinde bilgi, beceri ve mesleki yeterliliğe sahip olmaları gerekmektedir.

Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olarak; deneyimli idari kadrosu ve öğretmenleriyle buna hazırdır. Şunu biliyor ve öğrencilerimizi de bu ölçüde yetiştirmeye özen gösteriyoruz .

Bizler; insanın sağlıklı yaşaması ve yaşlanması için görev yapacak olan öğrencilerimizi eğitim süresince mesleklerinin kutsal bir meslek olduğunu bilen en zor şartlarda bile soğukkanlı olarak hasta ve yaralılara dil, din, ırk ayrımı yapmadan mesleğini uygulayan, yenilikleri takip eden, özverili, dikkatli, hoşgörülü, vatanını, milletini, ailesini ve mesleğini seven, saygı – sevgi çerçevesinde sorumluluklarını bilen ve sürdürmeyi amaç edinen bireyler olmalarını öğreterek hazırlamayı ilke olarak benimsemiş meslek mensuplarıyız. Öğrencilerimizi bu anlayışla yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olarak; öğrencilerimizden isteğimiz, mesleklerini icra ederken öğrenim hayatları boyunca almış oldukları değerler ve meslek etiği ilkeleri doğrultusunda, empati yaparak sürdürecekleri mesleklerinde en iyi olmalarıdır.

Saygılarımla…

İbniSina

Özel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Yöneticisi. Okulumuz hakkında bilgiler sunmak, okul resimlerimizi, duyurularımızı zamanında ve etkin olarak öğrencilerimizle paylaşmak ve özel sağlık meslek liseleri hakkında bilgi almak isteyen öğrenci adaylarımıza yardımcı olmak adına web sayfamız oluşturulmuş ve neredeyse her satırı okunarak sitemiz oluşturulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir